Strona Główna / Reklama na Facebooku – dla fanpage, grup, stron internetowych, produktów, promocji, konkursów i wydarzeń!

Reklama na Facebooku – dla fanpage, grup, stron internetowych, produktów, promocji, konkursów i wydarzeń!

Skuteczna Reklama na Facebooku – uzyskaj polubienia dla fanpage lub ruch (kliknięcia) dla witryny!

Chcesz lepiej rozreklamować swoją markę na Facebooku, a może dopiero zaczynasz przygodę z promocją swoich produktów, usług w internecie? Pomoże Ci w tym skuteczna i niedroga reklama, którą dla Ciebie z przyjemnością zrealizujemy na starannie prowadzonych przez nas fanpage’ach i grupach. Fanów pozyskujemy w legalny sposób, ich konta są aktywne – dzięki temu zyskasz prawdziwe grono odbiorców dla Twojej strony bądź firmy.

Usługa: Płacę Tylko za Efekty: 2gr. od polubienia / kliknięcia!

Jak to wygląda w praktyce?

 1. Napisz do nas wiadomość jaki fanpage lub usługę chcesz promować i określ swój budżet oraz czas jaki nam dajesz na prowadzenie kampanii, np. “Cześć. Prowadzę fanpage Kibicuje Polskiej Reprezentacji, chciałbym uzyskać trochę polubień za 40zł. w ciągu trzech dni”.
 2. Dociera do nas wiadomość. Odpowiadamy, że chętnie podejmiemy się promocji. W odpowiedzi uwzględniamy, że chcemy pobrać zaliczkę, w tym przypadku 10zł. i wysyłamy dane do wpłaty.
 3. Zgadzasz się, wpłacasz. Płatność dociera na nasze konto. Zaczynamy promocję na naszych własnych fanpage’ach oraz grupach (od momentu zaksięgowania wpłaty mamy wcześniej ustalone trzy dni na pokaz swoich możliwości – czyli zdobywanie dla Ciebie fanów).
 4. Trzy dni upłynęły, nam udało się zdobyć dla Ciebie załóżmy 1800 fanów czyli oczekujemy zapłaty 36zł., jako że wcześniej została pobrana zaliczka od kwoty do płatności jest oczywiście odejmowana. No ale załóżmy, że zdobyliśmy dla Ciebie znacznie większą ilość fanów niż zakładała umowa, w takim przypadku nie zapłacisz więcej niż ustalone 40zł. budżetu pomniejszone o pobraną zaliczkę. Również załóżmy, że zdobyliśmy dla Ciebie bardzo małą ilość fanów np. 100 a zaliczki dałeś nam 10zł, skoro cena za 1 fana wynosi 2gr. to w takim przypadku zwracamy Ci 8zł.

I wszystko jasne jak to działa! 🙂

Usługa: Docelowa Grupa Odbiorców!

Oferujemy przeprowadzenie kampanii reklamowej na naszych fanpage, w wybranej przez Ciebie grupie stron. Reklamujemy wszystko co jest zgodne z regulaminem Facebooka. Kampania zakłada udostępnienie 3 postów reklamowych na wszystkich posiadanych przez nas fanpage’ach, w ciągu 48h. od otrzymania płatności w trzech różnych porach 08:00 – 10:00, 12:00-15:00 i 17:00-20:00. Po zakończonej kampanii otrzymasz raport z listą miejsc, w których umieściliśmy zakupioną przez Ciebie reklamę.

Grupa: Filmy, Seriale, Programy TV – koszt 30zł.!

W grupie znajdują się strony dotyczące premier filmowych i popularnych seriali telewizyjnych – na których udostępniamy streszczenia, zapowiedzi i memy.

 • Łączna ilość fanów: 45000
 • Płeć: Kobiety 80% / Mężczyźni 20%
 • Wiek: 18-50 lat

Grupa: Rozrywka, Śmieszne Obrazki – koszt 15zł.!

W grupie znajdują się rozrywkowe strony – na których udostępniamy dowcipy i memy.

 • Łączna ilość fanów: 50000
 • Płeć: Mężczyźni 70% / Kobiety 30%
 • Wiek: 13-25 lat

Grupa: Sport – koszt 30zł!

W grupie znajdują się strony dotyczące piłki nożnej, siatkówki, sztuk walki – na których udostępniamy memy i nowinki sportowe.

 • Łączna ilość fanów: 25000
 • Płeć: Mężczyźni 85% / Kobiety 15%
 • Wiek: 13-45 lat

Grupa: Kulinaria – koszt 30zł.!

W grupie znajdują się strony dotyczące gotowania – na których udostępniamy przepisy kulinarne.

 • Łączna ilość fanów: 20000
 • Płeć: Kobiety 90% / Mężczyźni 10%
 • Wiek: 18-50 lat

Grupa: Muzyka –  koszt 20zł.!

W grupie znajdują się strony dotyczące muzyki, a w szczególności Disco Polo – na których udostępniamy najnowsze polskie przeboje i muzyczne memy.

 • Łączna ilość fanów: 15000
 • Płeć: Mężczyźni 85% / Kobiety 15%
 • Wiek: 18-45 lat

Usługa: Aktywne kobiety, uwielbiające seriale! Cena: 200zł.!

Oferujemy przeprowadzenie kampanii reklamowej w bardzo aktywnych grupach dotyczących tureckich seriali. Najlepsze posty zdobywają nawet 1000 polubień (średnia wynosi 400 lajków na post).

 • Łączna ilość członków grup: 61000
 • Płeć: 95% Kobiety / 5% Mężczyźni
 • Wiek: 25 – 55 lat

Jesteś zainteresowany zakupem reklamy?

Napisz do nas lub zadzwoń pod 530 – 803 – 753!

5 komentarzy

 1. Kupiłem i jestem zadowolony.

 2. Kupilam jeden pakiet dla swojego fanpage, calkiem sporo lajkow przybylo, wiec polecam.

 3. Uzyskałem duży ruch dla mojego artykułu, dzięki reklamie od Emcio.com, jestem zachwycony.

 4. Troche drogo ale skutecznie.

 5. Troche likow przybylo wiec git

Przejdź do paska narzędzi