Strona Główna / Portal Wielotematyczny / 10 Życzeń Bożonarodzeniowych na Facebooka

10 Życzeń Bożonarodzeniowych na Facebooka

Szukasz pomysłu na Bożonarodzeniowe życzenia na Facebooka? Oto 10 najciekawszych propozycji:

 

W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi. 

*

Z tej szczególnej okazji chciałbym wam życzyć radosnych, błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Niech Nowy Rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego!

*

W Bożego Narodzenia Czas, niech miłość będzie w nas, niech pokój wokół panuje, a dobro nad złem króluje! Wesołych Świąt!

*

Świąt przytulnych, magicznych Prezentów nie tylko praktycznych, Spotkań bliskich, serdecznych, Krajobrazów zimowych, bajecznych. W Sylwestra zabawy do rana Wśród wybuchów szampana.

*

Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia upływających we wspaniałej atmosferze, życzy…

*

Życzenia, które Tobie życzę na razie nie wyliczę, więc podaję pierwsze z kraju by Ci żyło się jak w raju. By w wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki. By przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości i u wszystkich był tak mocny by pozostał całoroczny. WESOŁYCH ŚWIĄT!

*

Najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Dużo prezentów, uśmiechu i zdrowia.

*

To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimnym śniegiem dmucha – w serca złamane i smutne, cicha wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu już wieków, pod dachem tkliwej kolędy, Bóg się rodzi w człowieku. Radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, życzy…

*

Szczęśliwych, kojących, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego sylwestra życzy…

*

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi