Strona Główna / Boże Narodzenie / 12 Poważnych Życzeń Bożonarodzeniowych

12 Poważnych Życzeń Bożonarodzeniowych

Szukasz pomysłu na poważne życzenia Bożonarodzeniowe? Oto 12 najciekawszych pomysłów:

 

Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie. W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, do gorącego i otwartego serca niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia.

 

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

 

Jak obyczaj każe stary, według ojców naszych wiary, chcemy złożyć Wam życzenia, z dniem Bożego Narodzenia. Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność, w nadchodzącym Nowy Roku.

Z okazji nadchodzących świąt życzę Ci własnego kawałka nieba, chwili spokoju i zadumy, a także filiżanki gorącej kawy, która ogrzeje Cię w czasie nawet najzimniejszych dni.

 

Z okazji świąt Bożego Narodzenia chcę Wam życzyć abyście spędzili te niezwykłe chwile bez pośpiechu, z dala od wszystkich trosk i zmartwień.

 

Świąt obfitujących w niezapomniane chwile, wielkiej radości, ukojenia oraz odpoczynku od codziennych trosk.

 

Jak bombka na choince i gwiazda na niebie, tak Bóg miłosierny zjawia się u Ciebie i daje Ci spokój, radość i wiarę w te Święta radosne, hojne i wspaniałe.

 

Dziś świętujemy Boże Narodzenie więc z tej okazji życzę Ci realizacji najskrytszych marzeń, dużo szczęścia i sukcesów, dużo miłości i szczerości przy wigilijnym stole.

 

Choć los rzucił Cię daleko stąd, w myślach z Tobą będę. Na odległość życzę Ci wesołych świąt w sercu śląc kolędę.

 

Niech te święta oraz cały nadchodzący rok upływał Wam w harmonii i zadumie, aby nigdy nie zabrakło Wam ciepła bliskiej osoby, a każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi