Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Adi Zehra: Czy Zeynep Camci i Sukru Ozyildiz rozgrzeją publikę do czerwoności? [NOWY SERIAL]

Adi Zehra: Czy Zeynep Camci i Sukru Ozyildiz rozgrzeją publikę do czerwoności? [NOWY SERIAL]

W Turcji sezon na seriale nigdy się nie kończy. Turecki rynek serialowy jest na tyle dynamiczny, że w poniedziałek możemy oglądać serial w najlepsze, a we wtorek obudzić się i dowiedzieć, że stacja właśnie zdecydowała się go zdjąć z anteny. Umownie przyjęło się, że serialowe świeżynki wprowadzane są na rynek trzy razy do roku: jesienią, latem i zimą. Nie jest to sztywna reguła.

A co nowego tym razem szykuje nam stacja FOX?

Latem 2018 roku na antenie stacji swoją premierę mieć będzie serial pod roboczym tytułem “Adi Zehra”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza “Jej imię – Zehra”. Szczegóły odnośnie fabuły nie są znane.  Wiemy jedynie, że za produkcję odpowiadać będzie firma NTV Medya. Natomiast w rolach głównych zobaczymy Zeynep Camci i Sukru Ozyldiz’a.

Skąd możecie kojarzyć głównych aktorów?

Zeynep Camci ostatni rok spędziła na planach dwóch produkcji. W jednej z nich stworzyła niezwykle chemiczny duet z Gokhanem Alkanem.

Serial zakończył się w lutym tego roku na 28 odcinkach, ale w świecie nie przeszedł bez echa, gdyż w październiku ubiegłego roku Gokhan i Zeynep odwiedzili Seul, gdzie odebrali nagrodę specjalną za najlepszą adaptację scenariusza.

Sukru natomiast ostatni rok spędził na planie serialu “Coban Yildizi”, w którym partnerowała mu przepiękna Selen.

Gdzie oglądać?

Do lata 2018 jeszcze daleko, ale już dziś możemy zapewnić, że serial ujrzycie z polskimi napisami na grupie TURECKIE SERIALE ZNAD BOSFORU!