Strona Główna / Przepisy na Kolacje

Przepisy na Kolacje

Przepisy na Kolacje – proste i szybkie kolacje, kolacje romantyczne dla ukochanych, pomysły na kolacje, kolacje dla dzieci.

Noworoczny chleb pszenno-razowy z jęczmiennym słodem.

Pyszny chleb pszenno - razowy na noworoczny stół. Święta, Święta i po Świętach. Zawsze smuci mnie ten stan rzeczy, bo okres bożonarodzeniowy, to najpiękniejszy i najbardziej magiczny czas w całym roku. Na szczęście przed nami sylwestrowy szał i Nowy Rok. Ot, takie małe przedłużenie zaczarowanych chwil. I znowu zapachnie nam pięknie w kuchni od smakowitych wypieków z repertuaru naszego ulubionego Kuchmistrza Programisty po Godzinach. Tym razem zaproponujemy coś bardzo praktycznego, również na pozostałe dni roku. Nie znaczy to jednak, że zadowolimy się czymś banalnym. Niech na naszym noworocznym stole zagości pyszny, swojski chlebek, pięknie pachnący, chrupiący. Chlebek, który możemy zaserwować również na sylwestrowej domówce, swym wybrednym gościom.

Pyszny chleb pszenno – razowy na noworoczny stół. Święta, Święta i po Świętach. Zawsze smuci mnie ten stan rzeczy, bo okres bożonarodzeniowy, to najpiękniejszy i najbardziej magiczny czas w całym roku. Na szczęście przed nami sylwestrowy szał i Nowy Rok. Ot, takie małe przedłużenie zaczarowanych chwil. I znowu zapachnie nam …

CZYTAJ WIĘCEJ »
Przejdź do paska narzędzi