Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Cena Miłości – Odcinek 10: Jasemin w ostatniej chwili odzyskuje dziecko!

Cena Miłości – Odcinek 10: Jasemin w ostatniej chwili odzyskuje dziecko!

Cena Miłości – Odcinek 10 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Cena Miłości odc. 10? Do Jasemin dochodzi co zrobiła, zrozpaczona jedzie do Stambułu odzyskać dziecko. Udaje się jej dotrzeć w ostatniej chwili, gdy już dziecko zostało przekazane parze Rosjan, którzy mają je wywieźć za granicę. W odzyskaniu syna pomaga jej taksówkarz, który również daje jej schronienie na noc. Sawasz postanawia śledzić Cziczek. Nazan odwiedza Sawasza w pracy, a Nadia przekonuje go, że zdjęcia Cziczek to nic złego. Bora ma za złe Azrze, że nie powiedziała, gdzie może być Jasemin.

Kliknij w button aby poznać nasze cele i wspomóż rozwój, dziękujemy! 🙂

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 10?

Serial Cena Miłości – Odcinek 10 będzie emitowany w telewizji dnia 28 marca 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórka serialu Cena Miłości odc. 10 zostanie wyemitowana dani 29 marca 2017 w TVP2 od godz. 12:35. Powtórki będzie można oglądać również na VOD.TVP.PL -> Cena Miłości na VOD.TVP.PL.

Grafika serialowa Cena Miłości odc. 10:

Cena Miłości – Odcinek 10 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 10 kiedy powtórka?
Cena Miłości – Odcinek 10 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 10 kiedy powtórka?