Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Cena Miłości – Odcinek 113: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Cena Miłości – Odcinek 113: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Cena Miłości – Odcinek 113 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Cena Miłości odc. 113? Hasip mówi matce, że widział kto był jego ojcem. Szahnur chce odwiedzić Mustafę w więzieniu, jednak stan zdrowia jej na to nie pozwala. Jawuz próbuje dostać się do Wanu. Dżamal obiecuje wystawić go Sawaszowi. Nazan odwiedza Hasipa w kawiarni.

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 113?

Serial Cena Miłości – Odcinek 113 będzie emitowany w telewizji dnia 30 sierpnia 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę Cena Miłości odc. 113 będzie można obejrzeć na -> Cena Miłości na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Cena Miłości?

Hasip niespodziewanie pojawia się na kolacji u Baldarów, postanawia poznać się lepiej z nową rodziną. Jawuz z Dżamalem ruszają w drogę do Wanu. Sawasz przekazuje szczegóły na temat Jawuza pozyskane od Dżamala agentowi o pseudonimie Nikt.

Zobacz więcej informacji o finałowym odcinku w artykule Cena Miłości – Odcinek 114 – finał serialu!

Grafika serialowa Cena Miłości 113:

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 113? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Cena Miłości odc. 113, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 113? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Cena Miłości odc. 113, kiedy powtórka?