Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Cena Miłości – Odcinek 19: Między Sawaszem a Jasemin rozkwita uczucie!

Cena Miłości – Odcinek 19: Między Sawaszem a Jasemin rozkwita uczucie!

Cena Miłości – Odcinek 19 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Cena Miłości odc. 19? Ahmet przyjeżdża rozmówić się z Sawaszem. Pragnie sprawdzić, czy Cziczek jest bezpłodna. Sawasz nie zgadza się mu jej wydać. Nazan spotyka w firmie Sawasza Borę, zaczynają flitrtować. Szawasz wyznaje matce, że nie będzie miał dzieci z Cziczek, ponieważ kocha inną. Szahnur dzwoni do Baldarów i kłamie, że Cziczek jednak jest w ciąży. Sawasz opowiada Jasemin o sytuacji Cziczek, ukrywa jednak, że wziął z nią ślub. W klubie bilardowym podczas bójki Mustafa rani kolegę nożem.

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 19?

Serial Cena Miłości – Odcinek 19 będzie emitowany w telewizji dnia 10 kwietnia 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórka Cena Miłości odc. 19 będzie odtwarzana 11 kwietnia 2017 na kanale TVP2 o godz. 12:35.  Powtórkę również będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL -> Cena Miłości na VOD.TVP.PL.

Kliknij w button aby poznać nasze cele i wspomóż rozwój, dziękujemy! 🙂

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Cena Miłości?

Matka chłopaka, którego Mustafa zranił nożem, chce podać sprawcę do sądu. Szachnur wysyła Mustafę do Wanu, aby poczekał, aż załatwią tą sprawę. Sewgi domyśliła się, że Jasemin ma dziecko z Sawaszem. Flirt między Nazan i Borą rozwija się. Ahmet wraz z żoną odwiedza rzekomo ciężarną Cziczek.

Grafika serialowa Cena Miłości:

Cena Miłości – Odcinek 19 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 19 kiedy powtórka?
Cena Miłości – Odcinek 19 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 19 kiedy powtórka?