Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Cena Miłości – Odcinek 25: Bora uwodzi Sevgi!

Cena Miłości – Odcinek 25: Bora uwodzi Sevgi!

Cena Miłości – Odcinek 25 darmowe streszczenie:

Jasemin zostawia Sawasza i jedzie do Bodrumu, by pomóc matce, która skręciła nogę. Obrażony Sawasz nie odbiera telefonów Jasemin. Ahmet proponuje Pali przeprowadzenie przemytu narkotyków bez wiedzy Szawasza. Ahmet kupuje w Stambule dom. Haldun, syn Pali, spotyka się z kolegami w podejrzanym lokalu. Policja robi nalot i znajduje przy nich haszysz oraz nóż, zostają aresztowani. Bora uwodzi Sevgi.

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 25?

Serial Cena Miłości – Odcinek 25 będzie emitowany w telewizji dnia 20 kwietnia 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórka Cena Miłości odc. 25 będzie odtwarzana 21 kwietnia 2017 na kanale TVP2 o godz. 12:35.  Powtórkę również będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL -> Cena Miłości na VOD.TVP.PL.

Kliknij w button aby poznać nasze cele i wspomóż rozwój, dziękujemy! 🙂

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Cena Miłości?

Firma w którą Bora włożył pieniądze agencji bankrutuje. Bora postanawia zniknąć na jakiś czas, a agencja popada w kłopoty finansowe. Derja informuje Sevgi, że Azra symulowała chorobę, żeby nie stracić pracy. Nazan wyznaje Cziczek, że jest zakochana w Borze. Mehmet dostaje pracę w agencji Jasemin. Ahmet wysyła swoich ludzi aby ostrzelali dom Sawasza.

Grafika serialowa Cena Miłości:

Cena Miłości – Odcinek 25 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 22 kiedy powtórka?
Cena Miłości – Odcinek 25 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 22 kiedy powtórka?