Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Cena Miłości – Odcinek 62: Sawasz i Omer pod ostrzałem!

Cena Miłości – Odcinek 62: Sawasz i Omer pod ostrzałem!

Cena Miłości – Odcinek 62 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Cena Miłości odc. 62? Ludzie Sawasza zatrzymują Orhana. Hakan pozyskuje dla firmy Sawasza bogatego inwestora. Mustafa jest zachwycony Jawuzem, który docenia jego zalety i daje mu ważne wskazówki. Ktoś zaczyna strzelać z karabinu maszynowego do Sawasza i Omera.

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 62?

Serial Cena Miłości – Odcinek 62 będzie emitowany w telewizji dnia 16 czerwca 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę Cena Miłości odc. 62 będzie można obejrzeć na -> Cena Miłości na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Cena Miłości?

Media podają szczegóły romansu Jasemin z Sawaszem. Cziczek jako zdradzona żona ma kłopoty w szkole, a firma reklamowa Jasemin traci kolejnych klientów. Nazan zostaje bez środków do życia. Bora ją buntuje. Gdy Nazan jedzie do domu, Szahnur nakazuje ochronie ją wyrzucić.

Grafika serialowa Cena Miłości 62:

Cena Miłości – Odcinek 62 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 62 kiedy powtórka?
Cena Miłości – Odcinek 62 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 62 kiedy powtórka?