Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Cena Miłości – Odcinek 65: Ahmed zabija Orhana!

Cena Miłości – Odcinek 65: Ahmed zabija Orhana!

Cena Miłości – Odcinek 65 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Cena Miłości odc. 65? Jasemin odwiedza dom Sawasza. Omer dostaje gorączki. Jawuz przekazuje Cziczek informację gdzie przebywa Ahmed z Orhanem. Kobieta mówi o tym Szawaszowi, których ich odnajduje i konfrontuje się z Beszirem. W czasie sprzeczki Ahmed zabija Orhana. Mustafa dowiaduje się, że zabójstwo, które popełnił, było zaaranżowane przez Ahmeda.

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 65?

Serial Cena Miłości – Odcinek 65 będzie emitowany w telewizji dnia 21 czerwca 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę Cena Miłości odc. 65 będzie można obejrzeć na -> Cena Miłości na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Cena Miłości?

W ręce Sawasza wpada nagranie na którym widać, jak Ahmed Moran zabija człowieka. Stawia mu warunek, jeśli Ahmed nie przyzna się do przemytu narkotyków to nagranie trafi do prokuratury. Mustafa zabija Ahmeda Morana przed budynkiem sądu.

Grafika serialowa Cena Miłości 65:

Cena Miłości – Odcinek 65 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 65 kiedy powtórka?
Cena Miłości – Odcinek 65 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 65 kiedy powtórka?