Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Cena Miłości – Odcinek 67: Jasemin zachodzi w ciążę!

Cena Miłości – Odcinek 67: Jasemin zachodzi w ciążę!

Cena Miłości – Odcinek 67 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Cena Miłości odc. 67? Cziczek opłakuje śmierć ojca. Rodzina Baldarów martwi się o Mustafę, któremu za zabicie Ahmeta Morana grozi wysoki wyrok. Rodzi się wielka wrogość pomiędzy rodzinami, dochodzi do ataków. Jasemin dowiaduje się, że jest w ciąży.

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 67?

Serial Cena Miłości – Odcinek 67 będzie emitowany w telewizji dnia 23 czerwca 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę Cena Miłości odc. 67 będzie można obejrzeć na -> Cena Miłości na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Cena Miłości?

Nazan z Borą wybierają się do Szahnur, dochodzi do awantury. Sawasz uderza Borę, Nazan i Bora chcą przejrzeć dokumenty związane z finansami firmy Baldarów. Po pogrzebie Ahmeda Morana,  ludzie Baldarów ostrzeliwują kondukt żałobny. Adwokat Mustafy, odkrywa, że jego poprzednie zabójstwo nie miało miejsca i wszystko upozorował Ahmed Moran. Pod siedzibą firmy Baldarów dochodzi do próby zabójstwa Sawasza.

Grafika serialowa Cena Miłości 67:

Cena Miłości – Odcinek 67 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 67 kiedy powtórka?
Cena Miłości – Odcinek 67 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 67 kiedy powtórka?