Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Cena Miłości – Odcinek 69: Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Cena Miłości – Odcinek 69: Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Cena Miłości – Odcinek 69 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Cena Miłości odc. 69? Po próbie zabójstwa Szawasz postanawia wzmocnić ochronę swojej rodziny i Jasemin. Jawuz mówi Cziczek, że Ibrahima utopił w basenie ich ojciec. Sawasz pragnie oficjalnie uznać Omera za syna. Pelin sprzedaje bar i pożycza Hakanowi pieniądze na spłatę długów firmy Sawasza.

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 69?

Serial Cena Miłości – Odcinek 69 będzie emitowany w telewizji dnia 27 czerwca 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę Cena Miłości odc. 69 będzie można obejrzeć na -> Cena Miłości na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Cena Miłości?

Sawasz oficjalnie uznaje Omera za syna. “Nikt” zleca Sawaszowi misję – będzie musiał porwać Beszira i przywieźć go do Turcji. Mówi mu, że to Beszir zabił jego ojca i brata, pozorując wypadek. Do Iranu wyruszają z Szawaszem Pala i Eszref. Jasemin dowiadując się o tym, postanawia zerwać z Szawaszem i usunąć ciążę.

Grafika serialowa Cena Miłości 69:

Cena Miłości – Odcinek 69 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 69 kiedy powtórka?
Cena Miłości – Odcinek 69 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 69 kiedy powtórka?