Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Cena Miłości – Odcinek 70: Jasemin zrywa z Szawaszem i planuje usunąć ciąże!

Cena Miłości – Odcinek 70: Jasemin zrywa z Szawaszem i planuje usunąć ciąże!

Cena Miłości – Odcinek 70 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Cena Miłości odc. 70? Sawasz oficjalnie uznaje Omera za syna. “Nikt” zleca Sawaszowi misję – będzie musiał porwać Beszira i przywieźć go do Turcji. Mówi mu, że to Beszir zabił jego ojca i brata, pozorując wypadek. Do Iranu z Szawaszem deklarują wybrać się Pala i Eszref. Jasemin dowiadując się o tym, postanawia zerwać z Szawaszem i usunąć ciążę.

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 70?

Serial Cena Miłości – Odcinek 70 będzie emitowany w telewizji dnia 28 czerwca 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę Cena Miłości odc. 70 będzie można obejrzeć na -> Cena Miłości na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Cena Miłości?

Omera ma gorączkę, Jasemin w ostatniej chwili dowiadując się o tym rezygnuje z usunięcia ciąży. Z przeprowadzonych badań wynika, że Omer ma białaczkę. “Nikt” udziela Sawaszowi i Pali ostatnich wskazówek przed wyjazdem. Bora i Nazan ponownie domagają się wglądu w księgi finansowe firmy Baldarów. Beszir porywa syna Pali, a potem żąda od niego aby zabił Szawasza.

Grafika serialowa Cena Miłości 70:

Cena Miłości – Odcinek 70 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 70 kiedy powtórka?
Cena Miłości – Odcinek 70 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 70 kiedy powtórka?