Strona Główna / Cena Miłości / Cena Miłości – Odcinek 94: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Cena Miłości – Odcinek 94: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Cena Miłości – Odcinek 94 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Cena Miłości odc. 94? Sawasz za akceptację rozwodu z Cziczek proponuje Moranom ziemię klanu Baldarów. Fidan znajduje naszyjnik, a potem widzi go na szyi Dżejdy. Jawuz namawia Cziczek aby poczekała z rozwodem i szykuje przemyt narkotyków.

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 94?

Serial Cena Miłości – Odcinek 94 będzie emitowany w telewizji dnia 2 sierpnia 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę Cena Miłości odc. 94 będzie można obejrzeć na -> Cena Miłości na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Cena Miłości?

Sawasz dowiaduje się o przemycie narkotyków i zgłasza Jawuza na policje. Ismail mówi  o tym Jawuzowi, który odwołuje operację. Szahnur stara się namówić pasterzy aby nie ustępowali z ziemi, przeznaczonej dla Moranów. Jawuz domaga się od Jasemin odszkodowania za zerwaną umowę.

Grafika serialowa Cena Miłości 94:

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 94? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Cena Miłości odc. 94 kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 94? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Cena Miłości odc. 94 kiedy powtórka?

O autorze Emanuel Kaczmarczyk

Emanuel Kaczmarczyk

Jestem właścicielem portalu Emcio.com. Zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem stronami www, prowadzeniem fanpage'y i grup na Facebooku oraz profili na Twitterze i Instagramie. Świadczę usługi reklamowe dla stron www, firm usługowych i ich produktów poprzez reklamy bannerowe, kampanie w social mediach i marketing szeptany na forach, portalach, blogach i grupach dyskusyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi