Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Cena Miłości – Odcinek 95: Szawasz nasyła na Jawuza policje!

Cena Miłości – Odcinek 95: Szawasz nasyła na Jawuza policje!

Cena Miłości – Odcinek 95 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Cena Miłości odc. 95? Sawasz dowiaduje się o przemycie narkotyków i zgłasza Jawuza na policje. Ismail mówi o tym Jawuzowi, który usuwa narkotyki z ciężarówki. Szahnur stara się namówić pasterzy aby nie ustępowali z ziemi, przeznaczonej dla Moranów. Jawuz domaga się od Jasemin odszkodowania za zerwaną umowę.

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 95?

Serial Cena Miłości – Odcinek 95 będzie emitowany w telewizji dnia 3 sierpnia 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę Cena Miłości odc. 95 będzie można obejrzeć na -> Cena Miłości na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Cena Miłości?

Jasemin po kłótni sugeruje Cziczek, że powinna przenieść się do brata. Abbas przyrzeka, że przekona pasterzy aby ustąpili z ziemi podarowanej Moranom. Jawuz zabija Reszita. Jego ciało znaduje Szawasz, policja aresztuje go pod zarzutem morderstwa.

Grafika serialowa Cena Miłości 95:

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 95? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 95 kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 95? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 95 kiedy powtórka?