Strona Główna / Cena Miłości / Cena Miłości – Odcinek 97: Sawasz i Cziczek dostają rozwód! Nazan przyłapuje Borę na zdradzie!

Cena Miłości – Odcinek 97: Sawasz i Cziczek dostają rozwód! Nazan przyłapuje Borę na zdradzie!

Cena Miłości – Odcinek 97 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Cena Miłości odc. 97? Mustafa zostaje skazany na 10 lat pozbawienia wolności. Cziczek coraz bardziej oddala się od Hakana. Szahnur odwiedza Jawuza i poprzysięga mu zemstę. Pala spędza noc z Dżejdą. Sawasz i Cziczek dostają rozwód. Nazan przyłapuje Borę na zdradzie. Broń Sawsza, którą policja miała skonfiskować niespodziewanie znika.

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 97?

Serial Cena Miłości – Odcinek 97 będzie emitowany w telewizji dnia 7 sierpnia 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę Cena Miłości odc. 97 będzie można obejrzeć na -> Cena Miłości na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Cena Miłości?

Jasemin odkrywa, ze zdrajcą jest Ismail. Szawasz zostaje oczyszczony z zarzutów. Jawuz wydaje Burhanowi tajemniczy rozkaz. Szahnur robi badania, jej wyniki są niepokojące.

Grafika serialowa Cena Miłości 97:

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 97? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 97, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 97? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 97, kiedy powtórka?

O autorze Emanuel Kaczmarczyk

Emanuel Kaczmarczyk

Jestem właścicielem portalu Emcio.com. Zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem stronami www, prowadzeniem fanpage’y i grup na Facebooku oraz profili na Twitterze i Instagramie. Świadczę usługi reklamowe dla stron www, firm usługowych i ich produktów poprzez reklamy bannerowe, kampanie w social mediach i marketing szeptany na forach, portalach, blogach i grupach dyskusyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi