Strona Główna / Cena Miłości / Cena Miłości – Odcinek 98: Szawasz wychodzi na wolność!

Cena Miłości – Odcinek 98: Szawasz wychodzi na wolność!

Cena Miłości – Odcinek 98 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Cena Miłości odc. 98? Jasemin odkrywa, ze zdrajcą jest Ismail. Szawasz zostaje oczyszczony z zarzutów. Jawuz wydaje Burhanowi tajemniczy rozkaz. Szahnur robi badania, jej wyniki są niepokojące.

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 98?

Serial Cena Miłości – Odcinek 98 będzie emitowany w telewizji dnia 8 sierpnia 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę Cena Miłości odc. 98 będzie można obejrzeć na -> Cena Miłości na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Cena Miłości?

Ismail wyznaje, że widział jak Jawuz kogoś zabił. Burhan wycofuje swoje zeznania. Fidan mówi Pali, że wie o jego zdradzie i że zamierza go zostawić. Bora w czasie ostrej kłótni z Nazan zrzuca ją ze schodów. Szawasz spuszcza mu łomot i każe mu się usunąć z ich życia.

Grafika serialowa Cena Miłości 98:

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 98? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 98, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 98? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Cena Miłości odc. 98, kiedy powtórka?

O autorze Emanuel Kaczmarczyk

Emanuel Kaczmarczyk

Jestem właścicielem portalu Emcio.com. Zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem stronami www, prowadzeniem fanpage’y i grup na Facebooku oraz profili na Twitterze i Instagramie. Świadczę usługi reklamowe dla stron www, firm usługowych i ich produktów poprzez reklamy bannerowe, kampanie w social mediach i marketing szeptany na forach, portalach, blogach i grupach dyskusyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi