Strona Główna / Cena Miłości / Cena Miłości – Odcinek 99: Bora zrzuca Nazan ze schodów!

Cena Miłości – Odcinek 99: Bora zrzuca Nazan ze schodów!

Cena Miłości – Odcinek 99 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Cena Miłości odc. 99? Ismail wyznaje, że widział jak Jawuz kogoś zabił. Burhan wycofuje swoje zeznania. Fidan mówi Pali, że wie o jego zdradzie i że zamierza go zostawić. Bora w czasie ostrej kłótni z Nazan zrzuca ją ze schodów. Szawasz spuszcza mu łomot i każe mu się usunąć z ich życia.

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 99?

Serial Cena Miłości – Odcinek 99 będzie emitowany w telewizji dnia 9 sierpnia 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę Cena Miłości odc. 99 będzie można obejrzeć na -> Cena Miłości na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Cena Miłości?

Szawasz ściga Jawuza, dopada go i przekazuje w ręce policji. Stara się przekonać klan Moranów do swoich racji.  Firma Jasemin jest zmuszona do zapłaty wysokiego odszkodowania Jawuzowi za zerwanie kontaktu. Pala spłaca kredyt Dżejdy.

Grafika serialowa Cena Miłości 99:

Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 99? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Cena Miłości odc. 99, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Cena Miłości – Odcinek 99? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Cena Miłości odc. 99, kiedy powtórka?

O autorze Emanuel Kaczmarczyk

Emanuel Kaczmarczyk

Jestem właścicielem portalu Emcio.com. Zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem stronami www, prowadzeniem fanpage’y i grup na Facebooku oraz profili na Twitterze i Instagramie. Świadczę usługi reklamowe dla stron www, firm usługowych i ich produktów poprzez reklamy bannerowe, kampanie w social mediach i marketing szeptany na forach, portalach, blogach i grupach dyskusyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi