Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Demi Lovato: Szczera spowiedź

Demi Lovato: Szczera spowiedź

Jak wszyscy dobrze wiemy, Demi nie miała łatwego życia, opisała wszystkie swoje doświadczenia w dokumencie Stay Strong z 2012, ale postanowiła nas zaskoczyć jeszcze bardziej, puszczając w sieci dokument pod tytułem Demi Lovato: Simply complicated.

Już na samym początku zdradza, iż przy wywiadzie w pierwszym dokumencie była na kokainie. Demetria w filmie między innymi ujawnia, jak wyglądało nagrywanie płyty “Tell me you love me” oraz, która piosenka była dla niej najtrudniejsza do nagrania. Jak zwykle imponuje swoim 4 oktawowym głosem.

Ten dokument jest emocjonalną huśtawką od chwil radości do przykrych momentów.

Zobaczyć można także rodzinę Demi czyli mamę Dianne, siostry Dallas i Maddison, oraz przyjaciół. jak Marissa Calahan, z którą zna się od dzieciństwa, czy Sirah ( piosenkarka), i Matthew Scott Montgomery.

Demi ujawnia mniej lub bardziej znane fakty ze swojego prywatnego życia, porusza temat ojca, śmierci babci i rozstania z Wilmerem Valderramą, oraz mnóstwo zdjęć, i filmików ze swojego dzieciństwa.

Myślę, że ten dokument jest świetnym podsumowanie tego, jaką zmianę przeszła i zachęcam do obejrzenia “Simply Complicted”.