Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 101: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Elif – Odcinek 101: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Elif – Odcinek 101 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 101? Selim zauważa nieobecność Elif. Dziewczyne udaje się uciec porywaczom i Selim odnajduje ją w lesie. Arzu nie może uwierzyć, że Elif znów jest w jej domu. Melek zgadza się przyjąć pomoc od Meliha. Veysel chce poprosić Arzu o pieniądze, aby spłacić skradziony wóz.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 101?

Serial Elif – Odcinek 101 będzie emitowany w telewizji dnia 28 września 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 101 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Selim i Elif odwiedzają Zeynep. Melek rozmawia ze swoim adwokatem, prawnik ją zapewnia, że nazajutrz wyjdzie na wolność. Veysel potrzebuje pieniędzy na spłatę kradzionego auta i szantażuje Arzu, kobieta nie ma zamiaru dawać mu pieniędzy. Erkut jest w potrzasku. Mówi Szeydzie, że będą musieli uciekać. Arzu obmyśla plan, dzięki któremu może uniemożliwić Melek wyjście na wolność.

Grafika serialowa Elif odc. 101: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 101? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 101, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 101? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 101, kiedy powtórka?