Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 106: Erkut porywa Elif i żąda okupu!

Elif – Odcinek 106: Erkut porywa Elif i żąda okupu!

Elif – Odcinek 105 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 106? Erkut widzi Zeynep, Selima i Elif w kawiarni. Jest zazdrosny i postanawia zrezygnować z wyjazdu. Obmyśla plan zemsty na Zeynep i Selimie. Ipek przygotowuje się do wystawy. Nadir nie może wybaczyć przyjaciołom zdrady. Erkut postanawia porwać Elif i zażądać okupu.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 106?

Serial Elif – Odcinek 106 będzie emitowany w telewizji dnia 5 października 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 106 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Erkut porywa Elif i dzwoni do Selima z żądaniem okupu. Şeyda nie popiera jego działań, szkoda jej dziewczynki. Wszyscy szukają Elif. Selim postanawia jednak nie wyjawiać im prawdy. Melek ma zły sen, przeczuwa, że coś się mogło stać jej córce. Dzwoni do Zeynep z prośbą przyprowadzenia Elif na widzenie.

Grafika serialowa Elif odc. 106: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 106? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 106, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 106? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 106, kiedy powtórka?