Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 112: Melek w niebezpieczeństwie!

Elif – Odcinek 112: Melek w niebezpieczeństwie!

Elif – Odcinek 112 darmowe streszczenie:

Kenan i Ipek czuwają przy Melihu, jego stan się polepsza. Rodzina zastanawia się dlaczego ktoś do niego strzelał. Melek znów naraża się Belks, kobieta postanawia pokazać jej, kto rządzi w celi, zwabia ją do toalety i bije ją. Melek upadając uderza głową o podłogę i traci przytomność. Arzu odkrywa, że Selim zna prawdę o Elif.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 112?

Serial Elif – Odcinek 112 będzie emitowany w telewizji dnia 13 października 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 112 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Życiu Melek i Meliha nie zagraża już niebezpieczeństwo, zostają wypisani ze szpitala. Melek dzwoni do Selima. Elif jest szczęśliwa, że usłyszała głos mamy. Kenan postanawia, że Melih zamieszka w jego rezydencji, reszta rodziny jest temu przeciwna. Melih, wiedząc, że nie jest mile widziany, postanawia opuścić dom rodziny Emiroglu.

Grafika serialowa Elif odc. 112: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 112? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 112, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 112? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 112, kiedy powtórka?