Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 114: Melih i Melek wychodzą ze szpitala!

Elif – Odcinek 114: Melih i Melek wychodzą ze szpitala!

Elif – Odcinek 114 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 114? Stan Melek i Meliha w końcu się poprawia i oboje mogą zostać wypisani ze szpitala. Melek sprzeciwia się zakazowi i dzwoni do Selima. Elif słyszy głos mamy. Jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Kenan stawia Melih przed faktem dokonanym i oznajmia, że cała rekonwalescencję spędzi on w rezydencji. Rodzina nie popiera jego pomysłu. Do Meliha dociera, że nie jest mile widzianym gościem w domu Emiroglu i opuszcza posiadłość.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 114?

Serial Elif – Odcinek 114 będzie emitowany w telewizji dnia 17 października 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 114 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Melih ostatecznie zostaje w domu Emiroglu. Na horyzoncie pojawia się Arzu i jej kolejna intryga. W rezydencji zjawia się Efruz. Arzu ma nadzieję, że dzięki nie mu dojdzie do konfrontacji i prawda o Melihu wyjdzie na jaw. Lekarze decydują się na wypisanie Melek ze szpitala, a Kenan postanawia dowiedzieć się prawdy o niej.

Grafika serialowa Elif odc. 114: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 114? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 114, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 114? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 114, kiedy powtórka?