Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 119: Melih załatwia Melek ochronę, Arzu wyżywa się na Elif!

Elif – Odcinek 119: Melih załatwia Melek ochronę, Arzu wyżywa się na Elif!

Elif – Odcinek 119 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 119? Melih załatwia Melek ochronę w więzieniu. Erkut postanawia wykorzystać Elif aby zdobyć pieniądze i władzę, które mają przyciągnąć do niego Zeynep. Arzu wyżywa się na Elif, grozi jej, że już nie zobaczy matki. Selim dowiaduje się o tej groźbie.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 119?

Serial Elif – Odcinek 119 będzie emitowany w telewizji dnia 24 października 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 119 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Selim jest wściekły na Arzu. W trosce o bezpieczeństwo Elif, postanawia zatrudnić opiekunkę. Belkis i Naciye podejrzewają, że Melek opłaca Ikbal i donosi na inne więźniarki. Arzu śledzi Erkuta. Mężczyzna dochodzi do kawiarni, gdzie po raz kolejny ściera się z Selimem. Arzu jest zszokowana, kiedy widzi Selima i Zeynep razem.

Grafika serialowa Elif odc. 119: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 119? Darmowe streszczenie, opis i powtórka serialu Elif odc. 119, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 119? Darmowe streszczenie, opis i powtórka serialu Elif odc. 119, kiedy powtórka?