Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 156 i 157: Ciotka Erkuta porywa Elif! Arzu odzyskuje pamięć! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Elif – Odcinek 156 i 157: Ciotka Erkuta porywa Elif! Arzu odzyskuje pamięć! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Darmowe streszczenie Elif – Odcinek 156, gdzie obejrzeć online i w TV? Co się wydarzy?

Chora psychicznie ciotka Erkuta porywa Elif ze szpitala. Erkut zaprowadza Selima i Zeynep do jej domu, mieszkanie jednak jest puste. Melih pomaga w poszukiwaniach. Şükran zabiera Elif do domu w lesie. Pobity przez Selima Erkut udaje się do stadniny, gdzie prosi Arzu o pomoc, pod wpływem słów Erkuta kobieta odzyskuje pamięć.

Elif – Odcinek 156 będzie emitowany w telewizji 15 grudnia 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 156 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL.

Darmowe streszczenie Elif – Odcinek 157, gdzie obejrzeć online i w TV? Co się wydarzy?

Melih żąda od Arzu odpowiedzi, gdzie jest Elif. Arzu nie mówi nikomu, że odzyskała pamięć. Veysel spotyka się na kolejnej randce z Tulay. Chora psychicznie Sukran jest przekonana, że Elif jest jej córką, przetrzymuje ją w domu w lesie. Elif postanawia uciec! Kenan omal nie odkrywa obecności Erkuta na farmie. Arzu po kryjomu wyprowadza Erkuta ze stajni i ukrywa go w spiżarni. Erkut przypadkowo rozbija jeden ze słoików z przetworami. Mieszkańcy farmy idą sprawdzić skąd pochodzi niepokojący odgłos.

Elif – Odcinek 157 będzie emitowany w telewizji 18 grudnia 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 157 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi