Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 200 i 201: Kenan wraca do domu! Arzu aresztuje policja!

Elif – Odcinek 200 i 201: Kenan wraca do domu! Arzu aresztuje policja!

Elif – Odcinek 200 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 200? Selim przekonuje Zeynep, aby razem wrócili do rezydencji. Arzu w obecności Ipek poniża Zeynep i Aliye, kobieta jest zszokowana jej zachowaniem. Kenan postanawia wrócić do domu, wszyscy są zaskoczeni jego powrotem oraz bardzo szczęśliwi. Melek opowiada Melihowi o tym co się ostatnio wydarzyło.

Serial Elif – Odcinek 200 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 9 marca 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45 Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Elif– Odcinek 201 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 201? Arzu jest przerażona powrotem Kenana, myśli, że wszystko się wyda. Aliye nie kryje przed synową, że zamierza powiedzieć prawdę Kenanowi, aby do tego nie dopuścić Arzu spycha Elif ze schodów. Kenan zawozi dziecko do szpitala. Aliye podejrzewa, że do wypadku mogła przyczynić się Arzu. Postanawia zadzwonić do Kenana i podzielić się podejrzeniami, jednak tuż przed wykonaniem połączenia Arzu uderza ją w głowę. Następnego dnia Aliye odzyskuje przytomność, do rezydencji Emiroglu przyjeżdża policja i aresztuje Arzu za usiłowanie morderstwa.

Serial Elif – Odcinek 201 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 12 marca 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45 Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi