Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 202 i 203: Arzu trafia do więzienia!

Elif – Odcinek 202 i 203: Arzu trafia do więzienia!

Elif – Odcinek 202 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 202? Arzu zostaje zatrzymana przez policje, wchodzi na jaw, że to Aliye na nią doniosła. Aliye i Kenan składają zeznania. Kenan nie wyraża zgody aby Arzu reprezentował jego adwokat. Melih ma wyrzuty sumienia, z powodu płyty. Selim nie może wybaczyć sobie, że to Arzu skrzywdziła Zeynep.

Serial Elif – Odcinek 202 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 13 marca 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45 Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Elif – Odcinek 203 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 203? Zeynep rozpoczyna rehabilitację. Aliye mówi Kenanowi prawdę i prosi go o wybaczenie. Wszyscy ukrywają przed Tugcze, że Arzu została aresztowana. Arzu z aresztu trafia do więzienia, musi tam zostać do rozprawy, przebywającr tam kobiety nie dają jej spokoju. Necdet planuje wykorzystać Erkuta do swoich interesów. Veysel postanawia sprzedać mieszkanie.

Serial Elif – Odcinek 203 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 14 marca 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi