Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 204 i 205: Necdet zabiera Tugce, potem dochodzi do strzelaniny!

Elif – Odcinek 204 i 205: Necdet zabiera Tugce, potem dochodzi do strzelaniny!

Elif – Odcinek 204 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 204? Arzu nie potrafi odnaleźć się w więzieniu. Melek wyznaje Zeynep i Selimowi, że to ona była przy Kenanie. Veysel sprzedaje dom, aby zdobyć pieniądze za weksle. Tugcze buntuje się, nie mogąc jechać do matki. Necdet zleca zamordowanie żony Rasima. Aliye odwiedza Necdet.

Serial Elif – Odcinek 204 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 15 marca 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Elif – Odcinek 205 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 205? Necdet, po dramatycznej rozmowie z Aliye i Ipek, zabiera Tugce, która upiera się, że chce iść z dziadkiem. W domu Necdeta dochodzi do strzelaniny, przerażoną Tugce ratuje Erkut. Po tym wydarzeniu Necdet proponuje Erkutowi pracę jako jego osobisty ochroniarz. Kenan dowiaduje się, że Necdet zabrał Tugce i wściekły jedzie po nią.

Serial Elif – Odcinek 205 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 16 marca 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi