Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 206 i 207: Melek dostaje przesyłkę z wężem!

Elif – Odcinek 206 i 207: Melek dostaje przesyłkę z wężem!

Elif – Odcinek 206 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 206? Melek otrzymuje tajemniczą przesyłkę. Kenan w Sinop dowiaduje się o śmierci Rasima. Serdar odwiedza Arzu w więzieniu i oferuje jej pomoc. Arzu jednak wierzy, że tylko jej ojciec może pomóc wyjść jej z więzienia. Erkut zaczyna pracę dla Necdeta. Kenan i Melek są już przekonani, że to Necdet jest odpowiedzialny za wszystko, co ich spotkało.

Serial Elif – Odcinek 206 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 19 marca 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Elif – Odcinek 207 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 207? Arzu w więzieniu jest ciągle prześladowana przez współwięźniarki. Arzu dowiaduje się od Necdeta, że to nie Erkut na nią doniósł, postanawia powiedzieć ojcu prawdę o Elif. Efruz zwraca się do kolegów z policji o pomoc w odnalezieniu Meliha. Kenan pojawia się u Necdeta i żąda od mężczyzny wyjaśnień. Przekonany o swojej bezkarności Necdet do wszystkiego się przyznaje. Arzu naraża się Sułtance, która rządzi w więziennej celi.

Serial Elif – Odcinek 207 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 20 marca 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi