Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 227 i 228: Kenan jedzie po Tugce! [Streszczenie]

Elif – Odcinek 227 i 228: Kenan jedzie po Tugce! [Streszczenie]

Elif – Odcinek 227 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 227? Kenan odczytuje pożegnalny list od Arzu. Postanawia jechać po córkę. Przychodzą jednak do niego okoliczni rolnicy i skarżą się na działania Necdeta. Kenan obiecuje pomóc, a następnie razem z Aliye jedzie do domu Necdeta po Tugcze. Necdet obiecuje, że zostawi rolników w spokoju, jeśli Arzu wróci do rezydencji Emiroglu. Kenan zgadza się na tą propozycje. 

Serial Elif – Odcinek 227 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 18 kwietnia 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie? Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo oraz filmową bazę CDA PREMIUM przez 14 dni bez opłat tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

Elif – Odcinek 228 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 228? Selim i Zeynep spędzają udany dzień, niespodziewanie gdy wracają do domu widzą Arzu. Selim nie może wybaczyć rodzinie, że zgodzili się na powrót jego bratowej. Postanawia opuścić rodzinną posesję, natomiast pod naciskiem matki odchodzi od tej decyzji. Melahat odwiedza Feride w restauracji i stawia ją w niezręcznej sytuacji. Tugcze coraz gorzej znosi kłótnie domowników.

Serial Elif – Odcinek 227 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 19 kwietnia 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Polecamy telewizje bez zobowiązań Player+ ← wypróbuj min. HBO, Canal+, nSport+, Eleven Sports (nie musisz płacić żądnego miesięcznego abonamentu, nie jesteś związany żadną umową,  płacisz kiedy potrzebujesz i za co chcesz). 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi