Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 229 i 230: Selim i Zeynep wyprowadzają się przez Arzu z rezydencji! [Streszczenie]

Elif – Odcinek 229 i 230: Selim i Zeynep wyprowadzają się przez Arzu z rezydencji! [Streszczenie]

Elif – Odcinek 229 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 229? Feride dostaje od Melek swoją pierwszą wypłatę. Do bistro przychodzi Melahat i odbiera dziewczynie pieniądze. Murat naciska Veysela, żeby zaczęli szukać mieszkania. Tulay chce im pomóc finansowo, jednak Veysel się na to nie godzi. Arzu zastrasza Zeynep grożąc, że zrzuci ją ze schodów. Przerażona Zeynep przekonuje Selima do wyprowadzki. Przeprowadzają się do Meliha i Melek. Aliye nie może się z tym pogodzić.

Serial Elif – Odcinek 229 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 20 kwietnia 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot(wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie? Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo oraz filmową bazę CDA PREMIUM przez 14 dni bez opłat tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

Elif – Odcinek 230 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 230? Necdet wysyła prawnika na spotkanie z rolnikami, chce ich nakłonić do sprzedaży działek i gruntów. Chłopi nie chcą sprzedać mu ziemi. Dowiaduje się o tym Kenan i jedzie do Necdeta przypomnieć o zawartej umowie. Necdet każe Erkutowi podpalić spichlerz. Wybucha pożar, rolnicy są zdruzgotani. Podczas kłótni Kenan nie zostawia na Arzu suchej nitki. Kobieta szuka pomocy u ojca, ten jednak wyrzuca ją ze swojego domu.

Serial Elif – Odcinek 230 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 23 kwietnia 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot(wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Polecamy telewizje bez zobowiązań Player+ ← wypróbuj min. HBO, Canal+, nSport+, Eleven Sports (nie musisz płacić żądnego miesięcznego abonamentu, nie jesteś związany żadną umową,  płacisz kiedy potrzebujesz i za co chcesz). 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi