Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 23: Arzu zrzuca Elif ze skały!

Elif – Odcinek 23: Arzu zrzuca Elif ze skały!

Elif – Odcinek 23 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 23? W domu rodziny Emiroglu trwają przygotowania do pikniku. Selim odkrywa, że Zeynep sprząta w domu jego przyjaciela Ozana. Veysel decyduje się na propozycję Murata, Melek podsłuchuje ich rozmowę, z której dowiaduje się, że mężczyźni szantażują Ajsze i wyłudzają od niej pieniądze. Na pikniku pojawia się Melih, który wprowadził się na jedną z pobliskich farm. W czasie przyjęcia Arzu zrzuca Elif ze skały.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 23?

Serial Elif – Odcinek 23 będzie emitowany w telewizji dnia 7 czerwca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 23 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL i  8 czerwca 2017 w TVP1 o 08:40.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Melih znajduje nieprzytomną Elif. Kenan natychmiast zawozi dziewczynkę do szpitala. Melek dowiaduje się o wypadku i przerażona biegnie do szpitala. Veysel, Murat i Erkut planują otwarcie myjni samochodowej. Arzu boi się, że cała prawda wyjdzie na jaw. Stan Elif jest krytyczny, jej życie jest zagrożone.

Grafika serialowa Elif odc. 23:

Elif – Odcinek 23 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 23 kiedy powtórka?
Elif – Odcinek 23 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 23 kiedy powtórka?