Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 231 i 232: Kenan zostaje postrzelony! Aliye dowiaduje się, że Elif jest jej wnuczką!

Elif – Odcinek 231 i 232: Kenan zostaje postrzelony! Aliye dowiaduje się, że Elif jest jej wnuczką!

Elif – Odcinek 231 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 231? Kenan obiecuje rolnikom, że pokryje stary poniesione w czasie pożaru z własnej kieszeni. Dowiaduje się też, jaka firma współpracuje z Necdetem. Przyjeżdża do nich wspólnie z Melihem aby odwieść ich od decyzji o inwestycji, niestety jednak bezskutecznie. Postanawia osobiście rozliczyć się z Necdetem. Veysel podejrzewa, że Tülay zamierza go zostawić. Arzu podsłuchuje rozmowę Aliye i Melek, upewnia się, że Aliye zna prawdę o Elif. 

Serial Elif – Odcinek 231 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 24 kwietnia 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot(wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie? Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo oraz filmową bazę CDA PREMIUM przez 14 dni bez opłat tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

Elif – Odcinek 232 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 232? Kenan postanawia rozliczyć się z Necdetem, w czasie sprzeczki Erkut rani Kenana, gdy ten mierzy do Necdeta. Na miejscu pojawia się Melih i zabiera rannego Kenana do szpitala. Arzu, przekonana, że Aliye zna prawdę o Elif, wyrzuca jej to podczas kłótni. Aliye nie może uwierzyć w to co usłyszała, Arzu nie może pojąć , że sama wyznała sekret, który starała się ukryć i tak Aliye dowiaduje się, że Elif jest jej wnuczką. Tulay odchodzi od Veysela.

Serial Elif – Odcinek 232 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 25 kwietnia 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot(wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Polecamy telewizje bez zobowiązań Player+ ← wypróbuj min. HBO, Canal+, nSport+, Eleven Sports (nie musisz płacić żądnego miesięcznego abonamentu, nie jesteś związany żadną umową,  płacisz kiedy potrzebujesz i za co chcesz). 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi