Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 233 i 234: Arzu próbuje popełnić samobójstwo! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Elif – Odcinek 233 i 234: Arzu próbuje popełnić samobójstwo! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Elif – Odcinek 233 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 233? Arzu zwraca się o pomoc do Necdeta, a on jej odmawia. Arzu postanawia popełnić samobójstwo, przedawkowując leki. Gonca i Selim zawożą nieprzytomną Arzu do szpitala. Aliye zabiera Elif do Melek. Melek tłumaczy Aliye, dlaczego ukrywała prawdę o córce. Mówi jej też, że Necdet porwał Elif aby nie dopuścić do tego aby Kenan poznał prawdę. Aliye, upewnia Melek że lepiej ochroni dziewczynkę przed Necdetem. Melek zgadza się, żeby Elif  pozostała w posiadłości. 

Serial Elif – Odcinek 233 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 26 kwietnia 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot(wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie? Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo oraz filmową bazę CDA PREMIUM przez 14 dni bez opłat tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

 

 

Elif – Odcinek 234 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 234? Arzu po płukaniu żołądka powoli dochodzi do siebie. Aliye i Kenan w końcu wyjawiają Selimowi prawdę o Necdecie. Necdet odwiedza Arzu w szpitalu i obiecuje córce wsparcie. Mieszkańcy posiadłości nagle orientują się, że Elif zniknęła.

Serial Elif – Odcinek 234 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 27 kwietnia 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot(wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Polecamy telewizje bez zobowiązań Player+ ← wypróbuj min. HBO, Canal+, nSport+, Eleven Sports (nie musisz płacić żądnego miesięcznego abonamentu, nie jesteś związany żadną umową,  płacisz kiedy potrzebujesz i za co chcesz). 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi