Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 25: Arzu postanawia zabić Elif, aby prawda nie wyszła na jaw!

Elif – Odcinek 25: Arzu postanawia zabić Elif, aby prawda nie wyszła na jaw!

Elif – Odcinek 25 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 25? Elif walczy o życie w szpitalu, czuwają przy niej Melek z Ajsze. Kenana również martwi stan małej. Żandarmeria podejmuje dochodzenie w sprawie wypadku. Oficerowie przesłuchują Arzu, która obawia się, że Elif może się obudzić i prawda wyjdzie na jaw. Postanawia pojechać do szpitala aby zabić dziewczynkę.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 25?

Serial Elif – Odcinek 25 będzie emitowany w telewizji dnia 9 czerwca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:10. Powtórkę serialu Elif odc. 25 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL i  12 czerwca 2017 w TVP1 o 08:40.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Arzu jest przekonana, że jej plan się powiódł. Elif budzi się ze śpiączki, ale nie odzywa się do nikogo. Melek chce zabrać córkę, ale Aysze przekonuje ją, żeby pozwoliła jej zawieźć ją z powrotem na farmę. Kenan przywozi dziewczynkę do domu, Arzu jest wściekła.

Grafika serialowa Elif odc. 25:

Elif – Odcinek 25 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 25 kiedy powtórka?
Elif – Odcinek 25 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 25 kiedy powtórka?