Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 257 i 258: Serdar robi badania DNA! Wysyła wyniki Kenanowi!

Elif – Odcinek 257 i 258: Serdar robi badania DNA! Wysyła wyniki Kenanowi!

Elif – Odcinek 257 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 257? Serdar kłamie Arzu, że wyjechał. Wkrada się do rezydencji i obcina kosmyk włosów Tugcze do badania DNA. Selim i Zeynep wracają z podróży z Indonezji. Arzu w ostatniej chwili przechwytuje kopertę z wynikami badań DNA, którą Serdar przesłał Kenanowi.

Serial Elif – Odcinek 257 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 5 czerwca 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie? Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo oraz filmową bazę CDA PREMIUM przez 14 dni bez opłat tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

Elif – Odcinek 258 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 258? Gonca odnajduje kopertę z wynikami DNA i postanawia zamieszkać z Necdetem. Arzu stara się przekonać pielęgniarkę, aby usunęła wyniki testu DNA z systemu. Serdar przysięga, że zrobi kolejne badanie. Bracia Feride odnajdują dziewczynę i grożą jej, że jeśli z nimi nie wróci, zabiją Murata. Feride oddaje się w ich ręce. Mężczyźni postanawiają, że Feride musi umrzeć, gdyż splamiła dobre imię ich rodziny.

Serial Elif – Odcinek 258 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 6 czerwca 2018 na kanale TVP1 o godz. 13:45. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi