Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 31: Veysel mówi Arzu, kto jest ojcem Elif!

Elif – Odcinek 31: Veysel mówi Arzu, kto jest ojcem Elif!

Elif – Odcinek 31 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 31? Veysel zamyka Melek w domu i nie pozwala jej jechać do Elif. Melek wyznaje Zeynep, że Elif jest córką Kenana. Murat, za pieniądze, które dała im Arzu, kupuje myjnię samochodową. Arzu domyśla się, że została oszukana. Ayse stara się pomóc Melek w ucieczce, w tym czasie przychodzi Arzu. Podczas awantury Veysel mówi jej, kto jest prawdziwym ojcem Elif.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 31?

Serial Elif – Odcinek 31 będzie emitowany w telewizji dnia 19 czerwca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:15. Powtórkę serialu Elif odc. 31 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL i 20 czerwca 2017 w TVP1 o 08:40.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Melek decyduje się zostawić Veysela, znaleźć nowe mieszkanie w którym zamieszka tylko z Elif.  Veysel liczy, że dostanie od Arzu jeszcze więcej pieniędzy. Selimowi coraz bardziej podoba się Zeynep.

Grafika serialowa Elif odc. 31:

Elif – Odcinek 31 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 31 kiedy powtórka?
Elif – Odcinek 31 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 31 kiedy powtórka?