Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 315 i 316: Elif trafia na intensywną terapię! Czy Serdar powie Kenanowi prawdę o Tugce? [DARMOWE STRESZCZENIE]

Elif – Odcinek 315 i 316: Elif trafia na intensywną terapię! Czy Serdar powie Kenanowi prawdę o Tugce? [DARMOWE STRESZCZENIE]

Elif – Odcinek 315 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 315? Erkut stara się wmówić Zeynep, że zmienił swoje zeznania i dzięki temu Necdet trafił do więzienia. Muhsin w ostatniej chwili ratuje Elif z zaczadzonego pomieszczenia. Dziewczyna trafia w ciężkim stanie do szpitala. Serdar postanawia powiedzieć Kenanowi, że jest ojcem Tugcze. Nurten obawia się, że sprawa Elif wyda się, wspólnie z Seher postanawiają zostawić Kenanowi informacje gdzie jest Elif. 

Serial Elif – Odcinek 315 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 4 września 2018 na kanale TVP1 o godz. 14:00. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot(wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie? Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

Elif – Odcinek 316 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 316? Arzu, mimo sprzeciwu Kenana, postanawia spotkać się z  Tugcze.  Kenan próbuje ją za wszelką cenę zatrzymać.  Przed posiadłością pojawia się Serdar i w czasie awantury wyznaje Kenanowi całą prawdę. Gonca zawozi do szpitala pobitego przez Kenana Serdara. Arzu znajduje list do Kenana i zabier Elif ze szpitala. 

Serial Elif – Odcinek 316 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 5 września 2018 na kanale TVP1 o godz. 14:00. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot(wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi