Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 317 i 318: Arzu postanawia zabić Elif! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Elif – Odcinek 317 i 318: Arzu postanawia zabić Elif! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Elif – Odcinek 317 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 317? Arzu postanawia zabić Elif i zakopać ją w lesie. Seher i Nurten jadą do posiadłości Necdeta, po drodze spotykają Goncę, dzięki której udaje im się odnaleźć Arzu i w ostatniej chwili uratować Elif. Pobita przez Nurten Arzu zostaje pozostawiona w lesie. Selim odzyskuje wolność dzięki nagraniom przekazanym policji przez Veysela.  

Serial Elif – Odcinek 317 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 6 września 2018 na kanale TVP1 o godz. 14:00. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie? Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

Elif – Odcinek 318 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Erkut pomaga Arzu wrócić do domu. Kobieta mówi Goncy i Erkutowi, że skręciła kostkę w czasie spaceru. Selim wraca do domu, jest osępiały na myśl o rozprawie rozwodowej, która czeka go jutro. Nurten i Seher postanawiają ukryć Elif. Erkut ukrywa przed Zeynep fakt, że Selim wyszedł na wolność dzięki nagraniom Veysela i zmusza dziewczynę do rozwodu. Zeynep i Selim spotykają się na rozprawie, Veysel z Tulay próbują nie dopuścić do rozwodu. 

Serial Elif – Odcinek 317 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 7 września 2018 na kanale TVP1 o godz. 14:00. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi