Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 319 i 320: Selim atakuje Erkuta! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Elif – Odcinek 319 i 320: Selim atakuje Erkuta! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Elif – Odcinek 319 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Tulay i Veysel w ostatniej chwili wbiegają do sądu aby zmienić orzeczenie. Selim nie może uwierzyć, ile Zeynep była w stanie poświęcić aby go wyciągnąć z więzienia. Rozprawa zostaje odroczona. Selima gryzą wyrzuty sumienia, próbuje przeprosić Zeynep. Urażona żona nie chce z nim rozmawiać i ucieka z sądu. Aliye nie może pogodzić się z decyzją sądu, jest przekonana, że syn został zdradzony.  

Serial Elif – Odcinek 319 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 10 września 2018 na kanale TVP1 o godz. 14:00. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie? Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

Elif – Odcinek 320 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Selim stara się przekonać Zeynep aby mu wybaczyła. Próbuje policzyć się z Erkutem ale powstrzymuje go Arzu celując do niego z broni. Podczas pobytu w ogrodzie Tugcze zauważa kogoś w oknie, gdy wchodzi do budynku okazuje się, że to Elif. Dziewczynka mdleje z wrażenia. Tugcze przekonuje Kenana, żeby razem z nią sprawdził zabudowanie ale niczego nie znajdują.  

Serial Elif – Odcinek 320 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 11 września 2018 na kanale TVP1 o godz. 14:00. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi