Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 322 i 323: Tugcze dowiaduje się, że Elif jest jej siostrą! Napad na rezydencję Necdeta! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Elif – Odcinek 322 i 323: Tugcze dowiaduje się, że Elif jest jej siostrą! Napad na rezydencję Necdeta! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Elif – Odcinek 322 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 322? Tugcze przypadkiem podsłuchuje rozmowę Aliye i Kenana, dowiaduje się z niej, że Elif jest jej siostrą. Dziewczynka nie może tego zaakceptować. Arzu próbuje wykorzystać Serdara przeciwko Goncy, mąci mu w głowie historyjkami o stworzeniu razem z nim i Tugcze szczęśliwej rodziny. Erkut stara się przekonać Veysela aby ukrył się przed ludźmi Necdeta. 

Serial Elif – Odcinek 322 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 13 września 2018 na kanale TVP1 o godz. 14:00. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie?  Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

Elif – Odcinek 323 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 322? Selim nie może uwierzyć, że Tugcze nie jest córką Kenana. Arzu aranżuje napad na rezydencję Necdeta, planuje aby wyglądało to tak, że Serdar ratuje Goncę przed napastnikami. Serdar zgadza się na propozycję i próbuje zbliżyć się do Goncy. 

Serial Elif – Odcinek 323 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 14 września 2018 na kanale TVP1 o godz. 14:00. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Elif możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Elif na VOD.TVP.PL .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi