Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 33: Melek ma szansę uwolnić się od Veysela!

Elif – Odcinek 33: Melek ma szansę uwolnić się od Veysela!

Elif – Odcinek 33 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 33? Kenan jest na tropie właściciela czerwonego samochodu, do którego wsiadła Melek. Veysel szantażuje Arzu, gdy kobieta próbuje go ignorować, pojawia się na farmie. Zeynep znajduje dla Melek pracę i mieszkanie, w którym może się zatrzymać.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 33?

Serial Elif – Odcinek 33 będzie emitowany w telewizji dnia 21 czerwca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 33 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL i 22 czerwca 2017 w TVP1 o 08:40.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Melek i Zeynep podejmują się próby ucieczki z domu. Melek się udaje, Zeynep zatrzymuje Kenan, a później Veysel, który postanawia ją więzić. Veysel i Murat szukają wszędzie Melek, Veysel przestrzega Arzu, że Melek może próbować zabrać Elif z farmy. Niefortunnie wieczorem w miejskim parku na Melek napada dwóch ćpunów.

Grafika serialowa Elif odc. 33:

Elif – Odcinek 33 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 33 kiedy powtórka?
Elif – Odcinek 33 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 33 kiedy powtórka?