Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 484 i 485: Arzu zrywa z Ümitem. Czy Tulay jest w ciąży? [DARMOWE STRESZCZENIE]
Elif - Odcinek 484 i 485

Elif – Odcinek 484 i 485: Arzu zrywa z Ümitem. Czy Tulay jest w ciąży? [DARMOWE STRESZCZENIE]

Elif – Odcinek 484 gdzie obejrzeć online i w TV?  Co się wydarzy w Elif odc. 484? Mamy darmowe streszczenie:

Melek przyjeżdża do szpitala aby życzyć Ümitowi powrotu do zdrowia. Arzu, która także przyjeżdża unika spotkania z Selimem i Melek, jednak podsłuchuje ich rozmowę w szpitalnianej kawiarni i dowiaduje się o ich podejrzeniach, następnie udaje się do Ümita i z nim zrywa. Ümit jest załamany. Veysel próbuje przekonać Tülay, aby postarali się o dziecko. Arzu nie może dłużej znieść Asuman i dzwoni do Erkuta, żeby ją od niej zabrał. Tülay źle się czuje, Murat podejrzewa, że jest w ciąży.

Elif odc. 484 zostanie wyemitowany na żywo 14 maja 2019 o 14:00 w TVP. Odcinek będzie można obejrzeć za darmo online po premierze telewizyjnej na platformie Elif na VOD.TVP.PL.

 

Elif – Odcinek 485 gdzie obejrzeć online i w TV?  Co się wydarzy w Elif odc. 485? Mamy darmowe streszczenie:

Ümit grozi Yusufowi. Mężczyzna nie daje się zastraszyć i wyrzuca Ümita z księgarni. Nazajutrz próbuje przekonać Melek, że Ümit jest niebezpiecznym recydywistą. Ümit wymyśla Selimowi historię o rocznicy śmierci swojej matki. Ümit błaga Arzu o wybaczenie., kobieta jest jednak nieugięta. Nie chce, aby cokolwiek przeszkodziło jej w realizacji planu zemsty na rodzinie Emiroğlu.

Elif odc. 485 zostanie wyemitowany na żywo 14 maja 2019 o 14:00 w TVP. Odcinek będzie można obejrzeć za darmo online po premierze telewizyjnej na platformie Elif na VOD.TVP.PL.