Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 49: Arzu planuje zabić Veysela!

Elif – Odcinek 49: Arzu planuje zabić Veysela!

Elif – Odcinek 49 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 49? Arzu postanawia pozbyć się Veysela, zwabia go na odludzie, gdzie ma go zabić wynajęty przez nią morderca. Mimo że Murat mu to odradza, Veysel zjawia się na miejscu spotkania. W czasie sprzeczki Veysel zabija mężczyznę, którego wynajęła Arzu. Arzu nagrywa całe zdarzenie kamerą w telefonie.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 49?

Serial Elif – Odcinek 49 będzie emitowany w telewizji dnia 13 lipca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 49 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL i 14 lipca 2017 w TVP1 o 08:40.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Po ostatnich wydarzeniach Veysel nie może dojść do siebie. Okazuje się, że mężczyzna nie zginął, a Arzu wszystko to tak zaplanowała aby mogła szantażować Veysela. Na miejsce Szerife i pana Husnu zostaje zatrudnione małżeństwo podstawione przez Meliha. Selim i Zeynep stają się sobie coraz bliżsi.

Grafika serialowa Elif odc. 49:

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 49? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 49, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 49? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 49, kiedy powtórka?