Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 498 i 499 Gonca i Erkut wprowadzają się do rezydencji Arzu! Selim przyłapuje Umita na kłamstwie! [STRESZCZENIE ODCINKA]
Elif – Odcinek 498 i 499
Co się wydarzy w Elif – Odcinek 498 i 499, mamy darmowe streszczenie! Gdzie i kiedy obejrzeć online, na VOD i w TV Elif odc. 498 i 499.

Elif – Odcinek 498 i 499 Gonca i Erkut wprowadzają się do rezydencji Arzu! Selim przyłapuje Umita na kłamstwie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif – Odcinek 498 gdzie i kiedy obejrzeć online i w TV? Co się wydarzy w Elif odc. 498? Mamy darmowe streszczenie:

Asuman korzystając z nieobecności Arzu planuje zaprosić swoje koleżanki i udawać, że dom należy do niej. Aby zdobyć pieniądze na imprezę, okłamuje Rabiję, mówiąc, że potrzebuje pieniędzy na leczenie. Rabija informuje jednak Erkuta o rzekomej chorobie dziewczyny. Mężczyzna wraz z Goncą nakrywają Asuman i wprowadzają się do rezydencji Arzu. Gonca próbuje najpierw wyrzucić Asuman z domu, ostatecznie zmienia zdanie i pozwala jej zostać, jeśli będzie pracowała jako służąca. Veysel i Murat nie mogą uwierzyć, że Yusuf mógł pracować dla Arzu. Ümit i Arzu postanawiają wyjechać za granicę. 

Elif odc. 498 zostanie wyemitowany na żywo 4 czerwca 2019 o 14:00 w TVP, natomiast telewizyjna powtórka 05.06.2019 o 7:05. Odcinek będzie można obejrzeć za darmo online po premierze telewizyjnej na platformie Elif na VOD.TVP.PL.

Elif – Odcinek 499 gdzie i kiedy obejrzeć online i w TV? Co się wydarzy w Elif odc. 499? Mamy darmowe streszczenie:

Asuman nie może dłużej wytrzymać sposobu w jaki traktują ją Erkut i Gonca. Dzwoni do Arzu aby wyrzuciła ich z domu. Gdy Arzu przyjeżdża do posiadłości, dowiaduje się, że jej telefon może być na podsłuchu, musi więc wracać do domu Ümita. Elif podsłuchuje rozmowę, w której dowiaduje się, że Yusuf został zatrzymany. Chce odwiedzić go w areszcie, ale Melek na to się nie zgadza. Po nieudanym spotkaniu z kontrahentami Selim dzwoni do Ümita, mężczyzna usprawiedliwia swoją nieobecność chorobą matki. Selim przypomina sobie sytuacje, w której Ümit opowiadał mu o jej śmierci.

Elif odc. 499 zostanie wyemitowany na żywo 5 czerwca 2019 o 14:00 w TVP, natomiast telewizyjna powtórka 06.06.2019 o 7:05. Odcinek będzie można obejrzeć za darmo online po premierze telewizyjnej na platformie Elif na VOD.TVP.PL.