Strona Główna / Seriale / Elif / Elif – Odcinek 50: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Elif – Odcinek 50: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Elif – Odcinek 50 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 50? Po ostatnich wydarzeniach Veysel nie może dojść do siebie. Okazuje się, że mężczyzna nie zginął, a Arzu wszystko to tak zaplanowała aby mogła szantażować Veysela. Na miejsce Szerife i pana Husnu zostaje zatrudnione małżeństwo podstawione przez Meliha. Selim i Zeynep stają się sobie coraz bliżsi.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 50?

Serial Elif – Odcinek 50 będzie emitowany w telewizji dnia 14 lipca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 50 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL i 17 lipca 2017 w TVP1 o 08:40.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Veysel dalej żyje w przekonaniu, że zabił człowieka. Gdy dowiaduje się od Arzu, że zdarzenia mające miejsce zostały przez nią sfilmowane z przerażenia postanawia uciekać.  Melek przyjeżdża do posiadłości Kenana i po kryjomu spotyka się z Elif. W nocy postanawia wracać, kiedy idzie drogą zostaje potrącona przez samochód.

Grafika serialowa Elif odc. 50:

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 50? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 50, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 50? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 50, kiedy powtórka?