Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 61: Arzu robi Melek awanturę. Melek traci przytomność!

Elif – Odcinek 61: Arzu robi Melek awanturę. Melek traci przytomność!

Elif – Odcinek 61 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 61? Arzu mówi Melek, że nigdy nie odzyska Elif. Ich rozmowę słyszy Melih, który nadal nie wie, kim dla niego jest Melek. Melih wybiera się do domu dziecka, w nadziei, że dowie się tam o losach swojej siostry.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 61?

Serial Elif – Odcinek 61 będzie emitowany w telewizji dnia 2 sierpnia 2017 na kanale TVP1 od godz. 13:55. Powtórkę serialu Elif odc. 61 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL i 3 sierpnia 2017 w TVP1 o 08:35.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Veysel nie wyraża zgody na rozwód. Zeynep z Selimem jadą wspólnie na wykład, w drodze psuje się samochód Selima, mimo to spędzają razem miłe popołudnie. Erkut prosi Veysela o rękę Zeynep. Veysel szantażuje dziewczynę mówiąc, że da Melek rozwód pod warunkiem, że Zeynep zgodzi się poślubić Erkuta.

Grafika serialowa Elif odc. 61: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 61? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 61, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 61? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 61, kiedy powtórka?

 

O autorze Emanuel Kaczmarczyk

Emanuel Kaczmarczyk

Jestem właścicielem portalu Emcio.com. Zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem stronami www, prowadzeniem fanpage'y i grup na Facebooku oraz profili na Twitterze i Instagramie. Świadczę usługi reklamowe dla stron www, firm usługowych i ich produktów poprzez reklamy bannerowe, kampanie w social mediach i marketing szeptany na forach, portalach, blogach i grupach dyskusyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi