sobota , Listopad 18 2017
enpl
Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 63: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Elif – Odcinek 63: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Elif – Odcinek 63 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 63? Zeynep jest załamana przez warunek ojca, zaczyna chłodno traktować Selima, mężczyzna jest zdezorientowany i nie rozumie co się dzieje. Arzu umawia się z Melihem pod pretekstem przekazania udziałów. Na spotkaniu jest z nią Veysel, który grozi Melihowi bronią.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 63?

Serial Elif – Odcinek 63 będzie emitowany w telewizji dnia 4 sierpnia 2017 na kanale TVP1 od godz. 13:55. Powtórkę serialu Elif odc. 63 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL i 7 sierpnia 2017 w TVP1 o 08:35.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

W czasie spotkania Arzu z Melihem prawie dochodzi do użycia broni, w ostatniej chwili nad sytuacją zapanowuje Murat. Arzu, która nagrała swoją rozmowę z Melihem na temat ewentualnego przejęcia przez niego udziałów w firmie, postanawia go szantażować. Zeynep zastanawia się jak odpowiedzieć na propozycję małżeństwa. Selim, widząc jej przygnębienie, bardzo chce jej pomóc.

Grafika serialowa Elif odc. 63: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 63? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 63, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 63? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 63, kiedy powtórka?

O autorze Emanuel Kaczmarczyk

Emanuel Kaczmarczyk

Jestem właścicielem portalu Emcio.com. Zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem stronami www, prowadzeniem fanpage'y i grup na Facebooku oraz profili na Twitterze i Instagramie. Świadczę usługi reklamowe dla stron www, firm usługowych i ich produktów poprzez reklamy bannerowe, kampanie w social mediach i marketing szeptany na forach, portalach, blogach i grupach dyskusyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi