Strona Główna / Elif / Elif – Odcinek 65: Zeynep postanawia wyjść za Erkuta! Melih prosi o rękę Ipek!

Elif – Odcinek 65: Zeynep postanawia wyjść za Erkuta! Melih prosi o rękę Ipek!

Elif – Odcinek 65 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Elif odc. 65? Zeynep postanawia przyjąć warunki ojca i wyjść za Erkuta. Arzu próbuje szantażować Meliha. Mężczyzna wyprzedza jej działania i umawia się na wizytę u rodziny Emiroglu aby powiedzieć coś ważnego. Arzu robi wszystko, żeby nie dopuścić do tego spotkania. Każe Veyselowi zastawić na niego pułapkę. Ostrzeżony przez Sadika Melih dociera na kolację. Melih prosi o rękę Ipek.

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 65?

Serial Elif – Odcinek 65 będzie emitowany w telewizji dnia 8 sierpnia 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórkę serialu Elif odc. 65 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL i 9 sierpnia 2017 w TVP1 o 08:35.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Elif?

Wkrótce tu zajrzyj po to streszczenie, aktualnie pracujemy nad nim!

Grafika serialowa Elif odc. 65: 

Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 65? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 65 kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Elif – Odcinek 65? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Elif odc. 65 kiedy powtórka?

O autorze Emanuel Kaczmarczyk

Emanuel Kaczmarczyk

Jestem właścicielem portalu Emcio.com. Zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem stronami www, prowadzeniem fanpage'y i grup na Facebooku oraz profili na Twitterze i Instagramie. Świadczę usługi reklamowe dla stron www, firm usługowych i ich produktów poprzez reklamy bannerowe, kampanie w social mediach i marketing szeptany na forach, portalach, blogach i grupach dyskusyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi